header-image

ОК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до Прем'єр-міністра України Володимира ГРОЙСМАНА з приводу підвищення розмірів посадових окладів заробітної плати педагогічних працівників дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти.

У зверненні зазаначається, що, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.01.2018 № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» з 1 січня 2018 року підвищено на 10% посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Пунктом 2 постанови доручено Міністерству освіти і науки разом з Міністерством фінансів за підсумками виконання Державного бюджету України за перше півріччя 2018 р. розглянути питання щодо підвищення з 1 вересня 2018 р. оплати праці інших категорій педагогічних працівників.

Але до сьогодні дане питання не вирішене, що викликає значне соціальне невдоволення педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти. Працівники заявляють, що педагогів поділили на вищий та нижчий сорти, чого не повинно бути.

Звернення ОК Профспілки від 08.01.2019