header-image

У 2019 році в галузі "Освіта" міста Суми буде проведена XXII галузева спартакіада серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти з 7 видів спорту: шахи, плавання, стрітбол, дартс, настільний теніс, бадмінтон, волейбол.

Відповідне рішення схвалено постановою президії Сумського міського комітету профспілки працівників освіти і науки України від 04.01.2019 №П-51-3 та затверджено наказом управління освіти і науки Сумської міської ради від 15.01.2019 № 16.

Зазначені розпорядчі документи та Положення про проведення XXII галузевої спартакіади серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Суми у 2019 році пропонуємо Вашій увазі.

Звертаємо увагу спілчан, що в 2019 році міська Профспілка внесла зміни в нагородну частину змагань. Особливість спартакіади - відзначення сувенірними подарунками кожного учасника змагань-члена Профспілки. А підсумком галузевої спартакіади буде Чемпіонат з боулінгу для тих збірних команд, які взяли участь хоча б в одному виді спорту.

Закликаємо освітян бут згуртованими, сформувати збірні команди закладу для участі у видах спорту галузевої спартакіади, проявити майстерність, добрі фізичні та психологічні якості, прагнення до перемоги!

Положення про Спартакіаду-2019 та розпорядчі документи 

Голова МК Профспілки

Людмила Гога