header-image

Сумська міська організація профспілки працівників освіти інформує, що 15 лютого 2019 року  в урочищі Токарі лижна база "Хімпром" відбудеться зимова Спартакіада серед команд галузевих обкомів профспілок, обласної спілки ветеранів та всіх бажаючих. Реєстрація учасників о 10.00. Початок змагань о 10.30.

Сумська міська організація профспілки працівників освіти інформує , що 2 і 3 лютого 2019 року в приміщенні КЗ Сумський міський Центр науково-технічної творчості молоді (вул. Інтернаціоналістів,18) відбудуться змагання з шахів в рамках XXII галузевої спартакіади серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Початок змагань о 9 годині.

Друзі, а чи знаєте ви, що в місті Суми стартує незабутній НОВОРІЧНИЙ ЯРМАРОК від Tribuna! Святковий настрій і атмосфера тут просто зашкалюють!

ВІДКРИТТЯ: 19 грудня 2018 року

ДЕ: Стадіон Ювілейний (вул. Гагаріна, 11)

Палац культури ПАТ Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе з 25 грудня 2018 року по 7 січня 2019 року пропонує відвідати новорічну виставу "Як домовий Кузя новий рік рятував" всією родиною!

У неділю, 24 червня, у Сумах відбудеться відкритий турнір з живих шахів. Організаторами заходу, присвяченого Дню Молоді, є міський центр дозвілля молоді та обласна організація «Молодий народний рух».

27– 28 червня в Сумах відбудеться XVIІ Всеукраїнський фестиваль духової музики «Сурми України» за участі творчих колективів з міст: Київ, Одеса, Чернігів, Новомосковськ, Кременчук, Суми.

24 червня в Сумах в міському парку ім. Кожедуба відбудуться заходи з нагоди Дня молодіПочаток – 16:00.

Сумська міська організація профспілки працівників освіти інформує, що 1-2 червня 2018 року  в місті Суми за адресою: проспект Шевченка,15, в приміщенні клубу "Інтелект" СумДУ відбудеться особистий чемпіонат з шахів серед працівників підприємств і організацій галузевих обкомів профспілок, ветеранів.

Сумська міська організація профспілки працівників освіти інформує, що 25-26 травня 2018 року  в місті Суми за адресою: проспект Шевченка,15, в приміщенні клубу "Інтелект" СумДУ відбудеться особистий чемпіонат з шашок серед працівників підприємств і організацій галузевих обкомів профспілок, ветеранів.  

За оперативною інформацією 23 дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Сумської області готуються до прийому дітей влітку 2018 року.