header-image

У неділю, 24 червня, у Сумах відбудеться відкритий турнір з живих шахів. Організаторами заходу, присвяченого Дню Молоді, є міський центр дозвілля молоді та обласна організація «Молодий народний рух».

27– 28 червня в Сумах відбудеться XVIІ Всеукраїнський фестиваль духової музики «Сурми України» за участі творчих колективів з міст: Київ, Одеса, Чернігів, Новомосковськ, Кременчук, Суми.

24 червня в Сумах в міському парку ім. Кожедуба відбудуться заходи з нагоди Дня молодіПочаток – 16:00.

Сумська міська організація профспілки працівників освіти інформує, що 1-2 червня 2018 року  в місті Суми за адресою: проспект Шевченка,15, в приміщенні клубу "Інтелект" СумДУ відбудеться особистий чемпіонат з шахів серед працівників підприємств і організацій галузевих обкомів профспілок, ветеранів.

Сумська міська організація профспілки працівників освіти інформує, що 25-26 травня 2018 року  в місті Суми за адресою: проспект Шевченка,15, в приміщенні клубу "Інтелект" СумДУ відбудеться особистий чемпіонат з шашок серед працівників підприємств і організацій галузевих обкомів профспілок, ветеранів.  

За оперативною інформацією 23 дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Сумської області готуються до прийому дітей влітку 2018 року.

1 травня в місті Суми заплановано заходи з нагоди Дня праці, які передбачають мирну ходу, проведення на площі Незалежності мітинга, ярмарки і концертної програми.

Організаторами мітингу та ряду першотравневих заходів виступають Сумська обласна рада профспілок спільно із соціал-демократичною партією, яку в м. Суми представляє народний депутат Олександр СУГОНЯКО.

26-27 квітня 2018 року на базі Сумських закладів дошкільної освіти №№ 18, 28 відбудеться перший етап міського фестивалю дитячих колективів «Земля – наш спільний дім».

З 16 по 20 квітня у школах міста Суми відбудуться Дні відкритих дверей.

Сумська міська організація профспілки працівників освіти інформує, що 20 квітня 2018 року в на базі спортивного комплексу Сумського державного університету (вул.Р.Корсакова,2) відбудуться змагання з настільного тенісу в рамках XXI галузевої спартакіади серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Початок змагань о 9 годині.