header-image

11 травня 2019 року в приміщенні Сумської обласної філармонії відбудеьбся авторський концерт лауреата Міжнародних конкурсів, композитора пісенного жанру Людмили ПАСТУШЕНКО "Сумщина - одвічне кохання..."

Початок о 18.00.

1 травня в місті Суми за ініціативи Сумської обласної ради профспілок заплановано заходи з нагоди Дня праці.

17 квітня 2019 року у всіх закладах дошкільної освіти міста відбудеться День відкритих дверей. Заходи будуть проходити з 9.00 до 12.00 та з 15.30 до 17.00.

Фанати здорового способу життя довго чекали на цей день. Наймасштабніша спортивна виставка України, яка об'єднує аматорів, профі, та людей які просто не байдужі до спорту! Головна ідея якого - популяризація здорового способу життя серед українців.

Що таке права людини, у чому їх цінність для сучасного суспільства та як повноцінно реалізувати їх у житті кожної людини? Відповіді на ці питання дасть новий онлайн-курс «Права людини в освітньому просторі», який підготувала студія онлайн-освіти EdEra за підтримки Міністерства освіти і науки України. Навчання стартує 25 березня.

Верховна Рада України прийняла постанову щодо проведення 10 квітня 2019 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентських слухань на тему: «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки».

20 квітня 2019 року в міському парку культури та відпочинку ім. Кожедуба (район літньої естради) відбудеться Відкритий особистий чемпіонат з весняного легкоатлетичного кросу серед спортсменів галузевих обкомів профспілок, ДЮСШ, ветеранів, який проводить Фізкультурно-спортивне товариство «Україна». 

12 квітня 2019 року в спортивній залі  стадіону «Авангард» (вул. Праці, 5) відбудеться обласний відкритий чемпіонат «Мама, тато, я – спортивна сім’я» серед сімейних команд галузевих обкомів профспілок і всіх бажаючих сімейних команд з нагоди Міжнародного дня сім’ї та Міжнародного дня дитини. Початок змагань о 10 годині.

2 березня 2019 року в приміщенні КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №7 ім. Максима Савченка (вул. Л.Українки,23) відбудуться змагання з плавання в рамках XXII галузевої спартакіади серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Початок змагань о 9 годині.

Сумська міська організація профспілки працівників освіти інформує, що 15 лютого 2019 року  в урочищі Токарі лижна база "Хімпром" відбудеться зимова Спартакіада серед команд галузевих обкомів профспілок, обласної спілки ветеранів та всіх бажаючих. Реєстрація учасників о 10.00. Початок змагань о 10.30.