header-image

Сумська міська організація профспілки працівників освіти доводить інформує, що 4,5 лютого 2017 року в приміщенні КЗ Сумський міський Центр науково-технічної творчості молоді (вул. Інтернаціоналістів,18) відбудуться змагання з шахів в рамках XX галузевої спартакіади серед працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Початок змагань о 9 годині.

Звертаємо Вашу увагу, що до 02 лютого 2017 року представнику збірної команди закладу потрібно повідомити головного суддю спартакіади про намір команди брати участь у змаганнях  шляхом електронного листування або в телефонному режимі (E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; тел.. (0542) 32-54-02). Заявка для участі у змаганнях, оформлена належним чином, повинна бути надана в день змагань о 9.00 суддівській колегії.

Наказ управління освіти і науки від 30.01.2017 № 59 «Про участь збірних команд працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста у XX галузевій  спартакіаді»