header-image

Сумська міська організація профспілки працівників освіти доводить до відома, що 08 квітня 2017 року в приміщенні спортивного комплексу Сумського державного університету (вул. Р.Корсакова, 2) відбудуться змагання з настільного тенісу в рамках XX галузевої спартакіади серед працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Початок змагань о 9 годині.

Звертаємо Вашу увагу, що до 07 квітня 2017 року представнику збірної команди закладу потрібно повідомити головного суддю спартакіади про намір команди брати участь у змаганнях та направити заявку на участь у змаганнях  електронною поштою (E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; тел.. (0542) 32-54-02). Заявка встановленої форми для участі у змаганнях, завірена керівником навчального закладу та лікарем лікувальної установи, повинна бути надана в день змагань о 9.00 суддівській колегії.

Вимоги до учасників змагань: при собі мати тенісну ракету, тенісні м’ячики.

 Наказ управління освіти і науки від 04.04.2017 № 291 «Про участь збірних команд працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста у XX галузевій  спартакіаді» 

Голова міської організації Профспілки

Л.М.Гога