header-image

З ініціативи Сумської міської організації профспілки працівників освіти, за підтримки Палацу дітей та юнацтва і громадської організації «Інтелект-клуб» 28 лютого 2018 року в приміщенні малої зали Сумського Палацу дітей та юнацтва (вул. Соборна,37) відбудеться Чемпіонат міста з інтелектуальної гри «Своя гра» серед педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Суми. Час проведення з 11 до 13 години.

Звертаємо Вашу увагу, що до участі у Чемпіонаті допускається не більше 15 збірних команд від закладів освіти. Склад команди 4-6 учасників. Кожна команда повинна подати в Оргкомітет заяву (назва команди, ПІБ капітана та  заклад освіти) не пізніше 23 лютого 2018 року електронною поштою на адресу міської організації Профспілки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Довідки за телефоном 066-510-92-42, 097-537-09-21.

Координатор проекту: Боровик Галина Олександрівна

Положення про проведення Чемпіонату міста з інтелектуальної гри «Своя гра» серед педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Суми направлено в заклади.