header-image

Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ підписав Закон України «Про повну загальну середню освіту», який Верховна Рада ухвалила 16 січня 2020 року.

Документ запроваджує практичні інструменти, які допоможуть втілити освітню реформу, що була започаткована у 2017 році.

Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Відповідна постанова від 11.03.2020 №211 оприлюднена на сайті КМУ.

Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ підписав Указ «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні». Про це повідомила Міністр освіти і науки України Ганна НОВОСАД сьогодні, 30 січня 2020 року, на Всеукраїнській конференції для вчителів математики.

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в Україні».
Документ має на меті запобігання виникненню пожеж, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей, можуть завдати суттєвої матеріальної шкоди, негативно вплинути на стан довкілля, економіки й національної безпеки, а також забезпечення оперативного реагування на такі пожежі.

З 1 вересня 2019 року Урядом установлено підвищення на 10 % посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічним працівникам, оплата праці яких здійснюється за рахунок місцевих бюджетів.

27 березня 2019 року Сумська міська рада прийняла рішення про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посади керівників  закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності м. Суми.