header-image

4 березня 2020 року Сумська міська організація профспілки працівників освіти і науки України організувала театральний вечір для спілчан в обласному Театрі для дітей та юнацтва з нагоди Міжнародного жіночого дня.

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим.

Прийміть щирі вітання зі світлим святом Великодня!

Нехай Божа благодать торкнеться сьогодні кожного, відступлять негаразди, а в житті буде лише щастя!

Побажаймо одне одному духовного відродження, злагоди у наших родинах, миру у рідній країні!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Міська профспілка працівників освіти щиро вітає працівників фінансових підрозділів закладів та установ освіти міста Суми з професійним святом – з Днем бухгалтера!

Чудове свято Останнього дзвоника нерозривно пов’язане з теплом сонячних травневих днів. Дійсно востаннє шкільний дзвінок лунає для випускників, яких сьогодні переповнюють хвилюючі почуття, адже вони прощаються зі школою і крокують у самостійне, незвідане життя. Попереду – нові вершини, нові перспективи, нові знайомства. Тож нехай кожне ваше бажання дається вам разом із силами на його здійснення. Відкиньте всі сумніви. Спіймайте погожий вітер своїми вітрилами! Досліджуйте! Мрійте! Відкривайте! І нехай на цьому складному і цікавому шляху вас супроводжує міцне здоров’я,  неодмінні успіхи, безліч відкриттів, радість визнання...