header-image

Міська профспілка працівників освіти щиро вітає працівників фінансових підрозділів закладів та установ освіти міста Суми з професійним святом – з Днем бухгалтера!

Чудове свято Останнього дзвоника нерозривно пов’язане з теплом сонячних травневих днів. Дійсно востаннє шкільний дзвінок лунає для випускників, яких сьогодні переповнюють хвилюючі почуття, адже вони прощаються зі школою і крокують у самостійне, незвідане життя. Попереду – нові вершини, нові перспективи, нові знайомства. Тож нехай кожне ваше бажання дається вам разом із силами на його здійснення. Відкиньте всі сумніви. Спіймайте погожий вітер своїми вітрилами! Досліджуйте! Мрійте! Відкривайте! І нехай на цьому складному і цікавому шляху вас супроводжує міцне здоров’я,  неодмінні успіхи, безліч відкриттів, радість визнання...

Бажаємо, щоб усі негаразди обходили стороною, а сила Святого Духа оберігала Вас на довгому життєвому шляху.

Добра і злагоди Вам і Вашим родинам!

Гарних Великодніх свят!

Шановні працівники, учні, випускники та партнери Сумської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 19 ім. М.С.Нестеровського!

Сумська міська організація профспілки працівників освіти і науки України щиросердно вітає Вас зі славним 80 - річчям Вашого закладу!

Покликання та обов’язок  справжнього чоловіка - захищати близьких людей, свою землю та свій народ у повсякденному житті, нести принципи добра та справедливості!

Дякуємо кожному, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок. Бажаємо міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів! Нехай усі життєві баталії закінчуються перемогами, а ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних! 

Сумська міська організація профспілки працівників освіти і науки України