header-image

Сумська міська організація профспілки працівників освіти і науки України щиро вітає із 40 - річним ювілеєм з Дня заснування закладу трудовий колектив комунальної установи Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6.

 Ми висловлюємо щиру подяку Вам, шановні освітяни, за примноження педагогічних надбань. Високий професіоналізм, постійний творчий неспокій, загострене чуття нового, чуйність – визначальні риси працівників Вашого згуртованого колективу, який в складний економічний час несе відповідальність за майбутнє підростаючого покоління і з честю справляється з цією задачею.

Ми відзначаємо, що Вашому колективу вдається створити в навчальному закладі піднесений настрій, комфортну психологічну атмосферу, в якій кожна дитина відчуває себе щасливою, із задоволенням опановуючи науку життя. 

Низько вклоняємося Вам за цю працю.

Дякуємо особисто директору загальноосвітнього закладу Новик Людмилі Вікторівні - висококваліфікованому керівнику, яка вражає працездатністю, енергією, доброзичливістю, щирістю, жіночою чарівністю. 

Прийміть наші найщиріші побажання добра і миру, щастя і здоров’я, невичерпного джерела енергії та оптимізму, натхненного творчого пошуку, прекрасних знахідок та відкриттів! 

Хай здійснюються найзаповітніші й найкрасивіші мрії працівників, вихованців та їх батьків, і ніколи не залишає віра у те, що чесна і відповідальна, креативна й розумна праця, ґрунтована на любові, довірі й повазі, здатна засвітлювати світло надії на краще. Хай окрилюють перемоги, а невдачі лише переконують у правильному виборі шляху.

Бажаємо Вашому закладу подальшого розквіту, адже впевнені, шановні освітяни, що попереду у Вашому педагогічному  житті ще багато славних справ і радісного неспокою за освіту.

З глибокою повагою до Вас, 

Голова міської організації профспілки працівників освіти

Л.М. Гога