header-image

З метою реалізації в галузі «Освіта» системного безеперевного навчання з питань охорони праці представників Профспілки, надання першої домедичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварій, цьогоріч міською Профспілкою організовано навчання з питань охорони праці 69 представників Профспілки на базі Державного підприємства «Сумський Експертно-технічний центр Держпраці».

З 25 лютого по 1 березня 2019 року вже проведено навчання і перевірка знань із загальних  питань охорони праці 34 представників Профспілки  закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста Суми. Друга група слухачів у складі 35 осіб розпочне навчання з 11 березня 2019 року, яке завершиться складанням іспиту 15 березня 2019 року. 

 

Державне підприємство «Сумський Експертно-технічний центр Держпраці» створив належні умови для комфортного перебування слухачів на курсах та забезпечив слухачів посібником по вивченню законодавчих та інших нормативних документів з питань охорони праці, зокрема: основи законодавства з охорони праці, практичне застосування їх норм, пожежна безпека; електробезпека; вибухонебезпека, вибухозахист; гігієна праці та виробнича санітарія; профілактика професійних захворювань і отруєнь; надання долікарської допомоги потерпілим; дозвільна система; безпека праці в галузі. Теорія тісно перепліталась з практичними заняттями.

  

 

Високий рівень викладання дисциплін з питань охорони праці забезпечили досвідчені викладачі курсів:

1. Олександр ТКАЧЕНКО – технічний інспектор праці Федерації професійних спілок України

2. Олег ПЕРУН – лікар медицини з невідкладних станів КЗ СОР «Сумський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф»

3. Наталія АРЄСТОВА – начальник навчального сектору ДП «Сумський ЕТЦ».

4. Олег ВОРОНОВ – начальник циклу практичної підготовки обласних та м. Суми курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області

5. Володимир ХВОСТІЙОНОК – начальник електричної лабораторії КП електромереж  зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Сумської міської ради. 

Навчання завершилось складанням іспиту.

Висловлюємо щиру вдячність  директору ДП "Сумський ЕТЦ Держпраці» Миколі ІЛЬЧЕНКУ, начальнику навчального сектору ДП «Сумський ЕТЦ Держпраці» Наталії АРЄСТОВІЙ за співпрацю з міською організацією Профспілки та створення належних умов для навчання представників Профспілки закладів освіти із загальних питань охорони праці.

Навчання в "ЕТЦ Держпраці" з 25.02. по 01.03.2019 р.

Людмила Гога, 

голова міського комітету Профспілки