header-image

Центральною оглядовою комісією Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України у 2016 році розглянуто спільні матеріали управлінь (департаментів) обласних державних адміністрацій та обласних організацій Профспілки працівників освіти і науки України і визначено переможців в трьох категоріях: I категорія – дошкільні, загальноосвітні, позашкільні навчальні заклади усіх типів, II категорія – ВТНЗ, ВНЗ I та II рівнів акредитації, III категорія - ВНЗ III – IV рівнів акредитації.

Усього на фінальний етап Конкурсу було надіслано матеріали 32 навчальних закладів різного типу із 21 регіону України, зокрема і Сумської області, яка була представлена матеріалами Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 «Ясочка» (завідувач Лариса КОВАЛЬЧУК, голова профспілкового комітету Олена ДЕМИДЕНКО).

Після обговорення члени комісії визначили заклади освіти, які домоглися кращих показників відповідно до Положення про Всеукраїнський громадський огляд-конкурс, і рекомендували Колегії галузевого міністерства та президії ЦК Профспілки нагородити їх дипломами, грамотами та грошовими преміями.

У I категорії закладів освіти дипломом I ступеня і грошовою премією у розмірі 4000 грн. нагороджено колектив Бердянської гімназії №3 «Сузір’я» Бердянської міської ради Запорізької області. Дипломом II ступеня і грошовою премією у розмірі 3000 грн. нагороджено колектив Мукачівського ДНЗ№20 Мукачівської міської ради Закарпатської області. Дипломом III ступеня і грошовою премією у розмірі 2000 грн. нагороджено колектив Соколовобалківської ЗОШ I-III ступенів Новосанжарського району Полтавської області.

Грамотами Міністерства освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України нагороджені колективи навчальних закладів, які досягли значних успіхів у створенні безпечних умов навчання та праці за різними напрямами роботи. Серед нагороджених - колектив Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 «Ясочка» (завідувач Лариса КОВАЛЬЧУК, голова профспілкового комітету Олена ДЕМИДЕНКО).

Оглядова комісія запропонувала поширити кращий досвід роботи навчальних закладів, які досягли значних успіхів у створенні безпечних умов навчання та праці за напрямами роботи. Зокрема, представляти матеріали на власних сайтах, подавати інформацію у тематичні видання.

 Постанова президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 26 травня 2017 року від 22 червня 2017 року "Про підсумки Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України, проведеного в 2016 році"

Голова МК Профспілки 

Людмила Гога