header-image

На адресу ЦК Профспілки надійшла відповідь з Міністерства освіти і науки стосовно вимог президії ЦК Профспілки, спрямованих до Кабінету Міністрів України щодо необхідності забезпечення державою асигнувань на освіту в розмірі не менше ніж 7% ВВП; затвердження схеми посадових окладів педагогічних і науково-педагогічних працівників відповідно до статті 61 та Прикінцевих і перехідних положень закону «Про освіту»; недопущення звільнення педагогів, яким виплачується пенсія за віком, та переведення педагогічних і науково-педагогічних працівників на строкові договори, обов’язкової сертифікації педагогів; неприпустимості збільшення наповнюваності класів, тривалості робочого часу вчителів на ставку, відміни освітньої субвенції для сільських закладів середньої освіти; збереження доплат за виконання додаткових видів педагогічної роботи, за наукові ступені та вчені звання, надбавок за вислугу років, підвищень за педагогічні звання, роботу в спеціальних закладах освіти та інших.

Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій надіслав лист до ЦК Профспілки працівників освіти і науки України щодо врахування зауважень та пропозицій від профспілкових організацій закладів освіти, районних, міських, обласних організацій профспілки до проекту Закону України «Про повну загальну середню освіту» (реєстр. № 0901), який готується до розгляду Верховної Ради України у другому читанні.

На звернення ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, її організаційних ланок до Верховної Ради України, Комітету з питань освіти, науки та інновацій стосовно вимог Профспілки про фінансове забезпечення галузі освіти, виконання норм законів України щодо оплати праці педагогічних, науково-педагогічних, наукових працівників, недопущення звуження трудових прав педагогічних працівників, забезпечення виконання постанови Уряду № 822 про встановлення найнижчого посадового окладу вчителя в розмірі 3 прожиткових мінімумів – надійшла відповідь від Голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія БАБАКА.

У відповідь на звернення Сумської міської організації працівників освіти і науки України №03-10/113 від 25.09.2019 року щодо розгляду питання оплати праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти міста у зв’язку з впровадженням в освітній процес проекту "Онлайн школа. Управління школою і Е-lеагпіпg платформа” з 01.09.2018 року по даний час, управління стратегічного розвитку міста Сумської міської ради відповідає наступне.

Сумська міська організація профспілки працівників освіти і науки України 9 жовтня 2019 року отримала відповідь від управління освіти і науки Сумської міської ради на звернення до міського голови міста Суми і секретаря Сумської міської ради від 25.09.2019 № 03-10/113 щодо оплати праці педагогічних працівників закладів освіти міста, які працюють над впровадженням в освітній процес  проекту «Онлайн школа. Управління школою і E-learning платформа» з 1 вересня 2018 року по даний час.

Сумський обком Профспілки працівників освіти звернувся до народних депутатів України від Сумської області Тетяни РЯБУХИ, Михайла АНАНЧЕНКА, Ігоря ВАСИЛЬЄВА, Миколи ЗАДОРОЖНЬОГО, Андрія ДЕРКАЧА, Ігоря МОЛОТКА, Максима ГУЗЕНКА щодо неприйнятних антисоціальних дискримінаційних положень законопроекту «Про повну загальну середню освіту» (реєстр. № 0901 від 29.08.2019).

Сумська міська організація профспілки працівників освіти і науки України направила лист міському голові міста Суми Олександру ЛИСЕНКУ і секретарю Сумської міської ради Андрію БАРАНОВУ з приводу оплати праці майже 1900 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти і НВК міста Суми, які впроваджують в освітній процес з 1 версеня 2018 року по даний час проект "Онлайн школа. Управління школою і E-learning платформа" на виконання розпорядження міського голови від 30.07.2018 № 270.

Сумська міська організація профспілки працівників освіти і науки України на звернення від 12.07.2019 № 03-10/85 отримала відповідь від Сумської обласної державної адміністрації щодо справедливого розподілу резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Сумська міська організація профспілки працівників освіти і науки України на звернення від 12.07.2019 № 03-10/85 отримала відповідь від Сумської обласної ради щодо справедливого розподілу резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на потреби освітніх закладів міста Суми.

Сумський обласний комітет профспілки в черговий раз звернувся до Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання встановлення надбавки за престижність педагогічної праці тренерам-викладачам дитячо-юнацьких спортивних шкіл.