header-image

Сумська міська профспілка працівників освіти надає інформацію про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, які працюватимуть у літній період 2017 року.

Сумська міська виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності направляє до відома інформацію щодо оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку (6-18 років) протягом зимових канікул у санаторії-профілакторії "Перемога" Миколаївської області.

Організаційно – фінансове забезпечення якісного оздоровлення і відпочинку дітей працівників освіти є одним із головних та пріоритетних статутних напрямів роботи Сумської міської організації Профспілки та первинних профспілкових організацій. Реалізація прав дітей і підлітків на оздоровлення та організований відпочинок сприяє покращенню, зміцненню їх здоров’я та фізичного стану, забезпечує проведення виховної, культурно-масової, спортивної роботи з дітьми в період літніх канікул, є невід’ємною складовою роботи з профілактики попередження бездоглядності та злочинності серед неповнолітніх, а також мотиваційним фактором профспілкового членства найманих працівників.