Меню

 
 
Всеукраїнський конкурс "Учитель року" - одна з найбільш очікуваних і значущих подій у 2023 році для всіх освітян України і Сумщини зокрема! Цьогоріч це конкурс не просто вчителів, наставників, менторів, а й воїнів світла, людей незламної волі, які своїми діями проєктують Перемогу!

20 березня цього року стартував новий сезон національної вчительської премії Global Teacher Prize Ukraine 2020.
Заповнити анкету на участь або номінувати вчителя можна на офіційному сайті премії до 1 серпня 2020 року.

Двоє українських вчителів Олександр ЖУК та Наталя ГЛАДКИХ потрапили до п’ятдесятки світової премії Global Teacher Prize.

Про це повідомляється 19 березня на сторінці конкурсу Global Teacher Prize Ukraine.

Завершився перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Цьогоріч його учасниками були 18 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти міста Суми та 6 педагогів закладів освіти Сумської області. Конкурсні випробування проводилися в п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія».

Підбито підсумки обласного огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет закладів загальної середньої освіти.  Відповідно до рішення фахового журі із 29 заявлених кабінетів визначено переможцем конкурсу  психологічний кабінет  КУ Сумська спеціалізована школа І ступеня № 30 «Унікум» (керівник Лариса СОПІНА, практичний психолог Марина ЗАХАРЧЕНКО).

Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» оголошує Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя  у безпеці» - 2019, який присвячується 20-річчю заснування ВГДР «Школа безпеки».

В Україні визначили переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2019”. Ними стали 15 педагогів з різних регіонів країни. Фінал змагань відбувся 12 квітня 2019 року у Волинській, Запорізькій, Одеській, Полтавській та Сумській областях.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.04.2019 № 419 затверджено список переможців ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – престижного мовного проекту, який об’єднує знавців української мови з багатьох країн, сприяє піднесенню престижу рідної мови в Україні та утвердженню її державного статусу. Приємно, що серед переможців дві учениці сумських шкіл, які продемонстрували високий рівень володіння словом.

Конкурс щорічно проводить Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпеченню прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створенню умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації.

І (міський) етап обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт серед закладів дошкільної освіти міста проходить з 2012 року. На розгляд журі в 2019 році були представлені Інтернет-сайти 18 закладів дошкільної освіти №№ 1, 2, 5, 6, 12, 16, 18, 19, 22, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 33, 36, 40.