Меню

У спортивному комплексі СумДУ 20 лютого відбулись змагання з волейболу серед команд групи закладів вищої освіти та збірної освіти міста у залік міської спартакіади, яка проводиться відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

15,16 лютого 2020 року на базі Центру науково - технічної творчості молоді відбулись змагання з шахів.
Ними традиційно розпочалась XXIII галузева спартакіада серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Суми, яка організована міською організацією профспілки працівників освіти за підтримки управління освіти і науки Сумської міської ради.

18 грудня на спортивній базі СумДУ відбулись змагання з бадмінтону серед студентських команд та працівників коледжів і університетів, закладів загальної середньої та позашкільної освіти, підприємств і організацій у залік міської спартакіади, яка проводиться відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

5 грудня у приміщенні спортивного комплексу стадіону "Авангард" відбулись змагання з дартсу серед команд ВНЗ I-II рівня акредитації, ВНЗ III-IV рівня акредитації, підприємств та організацій, за участі збірної команди працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста у залік міської спартакіади, яка проводиться відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

У спортивному комплексі СумДУ 20 листопада відбулись змагання з настільного тенісу серед команд працівників закладів вищої освіти III-IV рівня акредитації та збірної освіти в рамках спартакіади міста Суми 2019-2020 років.

15 листопада на стадіоні «Авангард» пройшли змагання з дартсу серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Суми, які проведено в рамках XXII галузевої спартакіади.

Сьогодні в приміщенні Інтелект-клубу СумДУ стартувала спартакіада міста  2019-2020 років змаганнями з шахів серед команд викладачів закладів вищої освіти III-IV рівня акредитації та збірної команди освіти, яка представлена працівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Суми. Крім того, в інших групах змагалися студенти і викладачі закладів професійно-технічної освіти і коледжів.

Відділ у справах молоді та спорту Сумської міської ради, який здійснював загальне керівництво спартакіадою серед команд студентів і працівників закладів освіти, промислових підприємств та організацій у 2018-2019 роках, визначив переможців у двох групах: серед команд ВНЗ 1-2 р.а і ПТНЗ, серед команд ВНЗ 3-4 р.а. та збірної команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Збірні команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста 28,29 жовтня 2019 року виборювали перемогу в змаганнях з волейболу на спортивних базах шкіл міста №№9,23,29.

Змагання проводить Сумська міська профспілка працівників освіти спільно з управлінням освіти і науки Сумської міської ради в залік XXII галузевої спартакіади освітян 2019 року.

23 жовтня освітяни виборювали перемогу в змаганнях з бадмінтону, які вперше відбулись в рамках XXII галузевої спартакіади серед працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста на базі спортивного комплексу Сумського державного університету.