Меню

28 березня 2018 року на позачергових звітно-виборних профспілкових зборах звітували профспілковий комітет і ревізійна комісія про роботу за 2017 рік станом на 28.03.2018 року.

Адміністрація та педагогічний колектив закладу звернулися 21.03.2018 року листом у міську Профспілку з проханням сприяти у вирішенні питань фінансування навчального закладу у 2018 році та подальшого функціонування спеціалізованої школи.

В міську організацію Профспілки надійшло звернення від профспілкового комітету первинної профспілкової організації спеціалізованої школи №25 з приводу врегулювання питання щодо недостатнього обсягу освітньої субвенції на оплату праці педагогічних працівників з 01.01.2018 року у зв’язку із введенням в дію постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників».

Профспілковий комітет первинної профспілкової організації ЗОШ№22 поінформував  міську організацію Профспілки з приводу недостатнього обсягу фінансування  на оплату праці  педагогічним працівникам в розмірі 72000,00 грн. без урахування 10% надбавки педагогічним працівникам згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 року №22  «Про підвищення оплати праці педагогічним працівникам».

В міську організацію Профспілки надійшов лист-звернення від профспілкового комітету закладу, який занепокоєний відсутністю у формульному розрахунку освітньої субвенції місцевим бюджетам коштів на поділ класів на підгрупи для вивчення окремих предметів, зокрема української та іноземних мов, у 2018-2019 навчальному році.

В міську організацію Профспілки надійшов лист-звернення від профспілкового комітету закладу, який занепокоєний відсутністю у формульному розрахунку освітньої субвенції місцевим бюджетам на 2018 рік коштів на поділ класів на підгрупи для вивчення окремих предметів, зокрема української та іноземних мов.

Профспілковий комітет спільно з адміністрацією та бухгалтерією закладу поінформував міську організацію Профспілки про стан оплати праці в закладі з 01.01.2018 року.

В міську організацію Профспілки надійшло звернення від профспілкового комітету закладу, який занепокоєний відсутністю у формульному розрахунку освітньої субвенції місцевим бюджетам коштів на: поділ класів на підгрупи для вивчення окремих предметів (українська, англійська, німецька мови, фізична культура, трудове навчання, інформаційна культура); індивідуальну форму навчання учнів. Викликає невдоволення педагогів невиплата 10% підвищення посадового окладу педагогам з 01.01.2018 року згідно постанови КМУ від 11.01.2018 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників». 

Профспілковий комітет первинної профспілкової організації ЗОШ№5 звернувся в міську організацію Профспілки з приводу врегулювання питань недостатнього обсягу фінансування  на оплату праці  педагогічним працівникам за проведення індивідуальної форми навчання, поділу класів на підгрупи при вивченні окремих предметів, виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 року №22  «Про підвищення оплати праці педагогічним працівникам».

Профспілковий комітет первинної профспілкової організації ЗОШ№24 звернувся в міську організацію Профспілки з приводу врегулювання питань недостатнього обсягу фінансування  на оплату праці  педагогічним працівникам за проведення індивідуальної форми навчання, поділу класів на підгрупи при вивченні окремих предметів, виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 року №22  «Про підвищення оплати праці педагогічним працівникам».