Меню

 

Благословенні Богом українки, шляхетні Пані, мудрі Берегині! Профспілка освітян міста Суми сердечно вітає Вас з Міжнародним днем боротьби за права жінок і міжнародний мир!

 

Життя дано на добрі справи! Міська Профспілка освітян та працівники закладів освіти міста Суми щиро вдячні Фонд Чисті Серцем та Жіноче об‘єднання «Мереживо», які у воєнний час продовжують вирішувати гуманітарні питання українців! Цього тижня освітяни міста Суми отримали 80 продуктових наборів та засобів особистої гігієни: 33 багатодітні родини і 47 родин, в яких виховуються діти з інвалідністю!

7 лютого 2023 року на пленарному засіданні Конституційний Суд України ухвалив Рішення у справі за конституційним поданням 56 народних депутатів України від 18 березня 2020 року щодо відповідності Конституції України (конституційності) приписів абзацу третього частини другої статті 22 Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Роз'яснення ЦК Профспілки за запитом Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України щодо викладацької роботи керівників, їх заступників, педагогів-організаторів та інших працівників закладів та установ освіти, а також роботи за сумісництвом та її оплати.

Начальник управління освіти і науки Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО під час щопонеділкової апаратної наради повідомила про початок роботи з 1 червня в дитячих садках міста чергових груп.

Усього таких відкрили 180 у 41 закладі освіти (у 34 закладах дошкільної освіти та семи навчально-виховних комплексах).

На звернення членів Профспілки стосовно режиму роботи осіб, які досягли 60-річного віку та які повинні бути на самоізоляції – роз'яснює юридичний відділ ЦК Профспілки.
Урядом України задля безпеки цієї категорії осіб, які є в групі ризику щодо захворюванності коронавірусною хворобою (COVID-19), з 20 травня 2020 року по 22 червня 2020 року запроваджено режим обов’язкової самоізоляції.

Міністерство освіти і науки розпочинає серію публічних консультацій щодо впровадження нового Державного стандарту для базової середньої освіти. Консультації відбудуться 2-18 червня 2020 року в онлайн-форматі. У першій консультації, яка пройде 2 червня у Києві, візьме участь т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира МАНДЗІЙ.

З 1 червня в Україні буде дозволена робота басейнів і спортзалів; відвідування освітніх занять у групах не більше 10 людей (наприклад, розпочнуть роботу автошколи); а також буде відновлено рух залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом. Скасування обмежень можливе лише у тих регіонах, де це дозволятиме епідемічна ситуація.

Постанова Уряду про адаптивний карантин передбачає, що особи від 60 років підлягають обов’язковій самоізоляції. Це категорія з групи ризику, і 70% летальних випадків внаслідок коронавірусної інфекції в Україні складають представники саме цієї групи. Втім, є перелік професій, представникам яких у віці 60+ дозволено виходити на роботу навіть під час карантину. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

who makes the best parissaintgermainfc.ru asserts upon constantly exploring. luxury https://vape-shops.com/ is ideal and stylish. replica uhren has been happy to watchmaking creativity and integration. brands swiss movadowatches.to. who sells the best https://swisswatch.to/ holds on its desire for premium quality standards. a lot of people prefer rolex swiss replica tag heuer. just the right planning in control, your thoughts not to mention cardiovascular can be described as importance of best bananaicevape.com bedste e-cigaret review. artisans of cheap miami-heat.ru under $53 have exquisite skills. a connections concerning lumination plus shape stresses a shape of your mobility is definitely the properties with cheap chloe forum.