Меню

Вельмишановні освітяни, милі діти, дорогі батьки!
Сьогодні всі ми святкуємо старт нового навчального року, який обіцяє бути надзвичайно гнучким і насиченим різноманітними формами навчання!
Упевнена, що педагогічні колективу закладів освіти забезпечать високу якість освіти, створять у закладі територію миру, дружнє до дітей освітнє середовище з безпечними і комфортними умовами навчання!
Вітаючи усіх учасників освітнього процесу, зичу швидко адаптуватися до вимог нашого турбулентного та емоційно виснажливого сьогодення, віднайти для себе щось важливе, вивірене часом, стабільне, що заспокоїть і додасть життєвих сил і віри у краще завтра!
Разом, шануючи і поважаючи одне одного, ми все здолаємо, перетворимося на команду однодумців, в якій кожен зможе принести користь у спільній справі і рухатися вперед!

З глибокою повагою,

Людмила Гога,

голова Сумської міської організації профспілки працівників освіти і науки України

                                       

 

4 березня 2020 року Сумська міська організація профспілки працівників освіти і науки України організувала театральний вечір для спілчан в обласному Театрі для дітей та юнацтва з нагоди Міжнародного жіночого дня.

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим.

Прийміть щирі вітання зі світлим святом Великодня!

Нехай Божа благодать торкнеться сьогодні кожного, відступлять негаразди, а в житті буде лише щастя!

Побажаймо одне одному духовного відродження, злагоди у наших родинах, миру у рідній країні!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!