Меню

25 грудня 2019 року в приміщення Палацу культури Сумського НВО за сприяння творчого центру прогресивного розвитку особистості "Пектораль" відбудеться великий новорічний концерт "Різдвяні мрії" для дорослих. Початок шоу-програми о 14 годині. Вартість квитка 50 грн.

Палац культури Сумського НВО з 26 грудня по 6 січня запрошує малечу на перегляд шоу зі спецефектами "Сам вдома або Карлсон повертається". Під час новорічних заходів кожен гість може відвідати "Чарівну лабораторію Діда Мороза" та отримати різноманітні подарунки, долучитися до інтерактивної дискотеки, сфотографуватися з казковими героями.

5 грудня 2019 року в приміщенні обласної філармонії відбудеться вистава "Ревізор" у виконанні заслуженого артиста України Михайла ФІЦА. Початок вистави о 18 годині.

11 травня 2019 року в приміщенні Сумської обласної філармонії відбудеьбся авторський концерт лауреата Міжнародних конкурсів, композитора пісенного жанру Людмили ПАСТУШЕНКО "Сумщина - одвічне кохання..."

Початок о 18.00.

1 травня в місті Суми за ініціативи Сумської обласної ради профспілок заплановано заходи з нагоди Дня праці.

17 квітня 2019 року у всіх закладах дошкільної освіти міста відбудеться День відкритих дверей. Заходи будуть проходити з 9.00 до 12.00 та з 15.30 до 17.00.

Фанати здорового способу життя довго чекали на цей день. Наймасштабніша спортивна виставка України, яка об'єднує аматорів, профі, та людей які просто не байдужі до спорту! Головна ідея якого - популяризація здорового способу життя серед українців.

Що таке права людини, у чому їх цінність для сучасного суспільства та як повноцінно реалізувати їх у житті кожної людини? Відповіді на ці питання дасть новий онлайн-курс «Права людини в освітньому просторі», який підготувала студія онлайн-освіти EdEra за підтримки Міністерства освіти і науки України. Навчання стартує 25 березня.

Верховна Рада України прийняла постанову щодо проведення 10 квітня 2019 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентських слухань на тему: «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки».

20 квітня 2019 року в міському парку культури та відпочинку ім. Кожедуба (район літньої естради) відбудеться Відкритий особистий чемпіонат з весняного легкоатлетичного кросу серед спортсменів галузевих обкомів профспілок, ДЮСШ, ветеранів, який проводить Фізкультурно-спортивне товариство «Україна».