Меню

МОН розробило проєкт постанови КМУ «Про затвердження Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Міністерство освіти і науки України підготувало проєкт постанови КМУ «Про затвердження Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників», розроблений на виконання абзацу другого частини третьої статті 52 Закону України «Про повну загальну середню освіту», та пропонує освітянській спільноті активно долучитися до його обговорення.

Система центрів професійного розвитку має прийти на зміну існуючим методичним кабінетам чи інформаційно-методичним центрам.

Метою зазначеного вище проєкту акта Уряду є визначення засад формування та функціонування мережі центрів професійного розвитку педагогічних працівників, їх основні функції та завдання, а також врегулювання процесів започаткування їх діяльності та реорганізації науково-методичних (методичних) центрів (кабінетів).

Пропозиції та зауваження до проєкту просимо надсилати до 01 червня 2020 року на е-пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою повідомлення «Громадське обговорення».

Проєкт постанови КМУ «Про затвердження Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників» 

Джерело: прес-центр МОН України