Меню

З 25 травня рух пасажирського транспорту в Сумах повертається до звичайного режиму: рішення виконкому Сумської міської ради

22 травня відбулась онлайн-трансляція засідання виконавчого комітету Сумської міської ради. Члени виконавчого комітету проголосували за повернення до звичайного режиму роботи міського пасажирського транспорту з понеділка, 25 травня, але з обов’язковим дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Так, буде відновлено рух комунального транспорту за звичними маршрутами та повернуто схему руху приватного пасажирського транспорту за діаметральними маршрутами замість радіальних.

Разом із тим залишаться спеціальні рейси для підвезення працівників великих підприємств.

Задля обмеження перебування в місцях скупчення дітей та осіб похилого віку (найбільш схильних до зараження COVID-19) у приватному транспорті буде обмежено функціонування пільг для учнів 1–4 класів та пенсіонерів за віком в певні години (з 7:00 до 9:00 та з 16:00 до 19:00).

Залишається обов’язковим використання водіями та пасажири під час поїздки засобів особистого індивідуального захисту (респіратори/захисні маски, у тому числі виготовлені самостійно); у транспорті можуть перевозитись пасажири в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб; керівники транспортних підприємств мають й надалі забезпечувати та контролювати дезінфекцію транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів.

Враховуючи норми постанови КМУ від 20.05.2020 № 392, якою продовжено дію карантину на всій території України до 22 червня 2020 року, та з огляду на епідемічну ситуацію у місті Суми, готуються пропозиції на чергове засідання виконавчого комітету щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти. Засідання заплановане на 26 травня 2020 року.

Онлайн-трансляція засідання виконавчого комітету Сумської міської ради 

Джерело: інформаційний портал Сумської міської ради