Меню

Привітання зі святом Останнього дзвоника

Чудове свято Останнього дзвоника нерозривно пов’язане з теплом сонячних травневих днів. Дійсно востаннє шкільний дзвінок лунає для випускників, яких сьогодні переповнюють хвилюючі почуття, адже вони прощаються зі школою і крокують у самостійне, незвідане життя. Попереду – нові вершини, нові перспективи, нові знайомства. Тож нехай кожне ваше бажання дається вам разом із силами на його здійснення. Відкиньте всі сумніви. Спіймайте погожий вітер своїми вітрилами! Досліджуйте! Мрійте! Відкривайте! І нехай на цьому складному і цікавому шляху вас супроводжує міцне здоров’я,  неодмінні успіхи, безліч відкриттів, радість визнання...

Сердечні слова вдячності і побажання життєвих сил і натхнення на нові щедрі засіви та ужинки педагогічним колективам, які згуртували навколо себе учнів та їх батьків, зарядили всіх енергією свого серця, виявили безмежне терпіння, створили затишок і комфорт, виконуючи щоденно високу місію навчання та виховання підростаючого покоління. 

Завершення навчального року для учнів знаменується не лише підсумком навчальних досягнень, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, відновити сили. Нехай літній відпочинок буде для всіх радісним, наповненим новими мандрівками, яскравими враженнями і приємними відкриттями!

З нагоди урочистого шкільного свята прийміть сердечні вітання, а передзвін останнього шкільного дзвоника нехай лунає в кожному серці радісним настроєм, надією і вірою в завтрашній день! Життєвих гараздів, успіхів і мирного неба!

З повагою,

Людмила Гога, голова міського комітету Профспілки